MIC5305-3.3YML-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5305-3.3YML-TR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MIC5305-3.3YML-TR
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC REG LINEAR 3.3V 150MA 6MLF
Foi de date: MIC5305-3.3YML-TR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MIC5305-3.3YML-TR
Număr parc MIC5305-3.3YML-TR Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC REG LINEAR 3.3V 150MA 6MLF Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 200967 pcs Fișa cu date MIC5305-3.3YML-TR.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.85V @ 150mA Tensiune - ieșire (min / fix) 3.3V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 5.5V
Pachetul dispozitivului furnizor 6-MLF® (2x2) Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz 6-VDFN Exposed Pad, 6-MLF® PSRR 85dB ~ 65dB (1kHz ~ 10kHz)
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume 576-2852-6 Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 150mA 6-MLF® (2x2) Curent - Quiescent (Iq) 150µA
Curent - ieșire 150mA Caracteristici de control Enable