MIC5305-2.8YML-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5305-2.8YML-TR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MIC5305-2.8YML-TR
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC REG LINEAR 2.8V 150MA 6MLF
Foi de date: MIC5305-2.8YML-TR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MIC5305-2.8YML-TR
Număr parc MIC5305-2.8YML-TR Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC REG LINEAR 2.8V 150MA 6MLF Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 281150 pcs Fișa cu date MIC5305-2.8YML-TR.pdf
Dropout de tensiune (Max) - Tensiune - ieșire (min / fix) 2.8V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 5.5V
Pachetul dispozitivului furnizor 6-MLF® (2x2) Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 6-VDFN Exposed Pad, 6-MLF® PSRR 85dB ~ 65dB (1kHz ~ 10kHz)
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume 576-1876-2
MIC5305-2.8YMLTR
MIC5305-2.8YMLTR-ND
MIC530528YMLTR
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 150mA 6-MLF® (2x2) Curent - Quiescent (Iq) 150µA
Curent - ieșire 150mA Caracteristici de control Enable
Numărul părții de bază MIC5305
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MIC5305-2.85YML-TR
MIC5305-2.85YML-TR
Producători: Micrel / Microchip Technology
Descriere: IC REG LINEAR 2.85V 150MA 6MLF
In stoc: 326271 pcs
Descarca: MIC5305-2.85YML-TR.pdf
RFQ
MIC5305-2.8BML-TR
MIC5305-2.8BML-TR
Descriere: IC REG LINEAR 2.8V 150MA 6MLF
In stoc: 107070 pcs
Descarca: MIC5305-2.8BML-TR.pdf
RFQ
MIC5305-2.8YML-TR
MIC5305-2.8YML-TR