MIC5302-2.6YMT-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5302-2.6YMT-TR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MIC5302-2.6YMT-TR
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC REG LINEAR 2.6V 150MA 4TMLF
Foi de date: MIC5302-2.6YMT-TR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MIC5302-2.6YMT-TR
Număr parc MIC5302-2.6YMT-TR Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC REG LINEAR 2.6V 150MA 4TMLF Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 252236 pcs Fișa cu date MIC5302-2.6YMT-TR.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.1V @ 150mA Tensiune - ieșire (min / fix) 2.6V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 5.5V
Pachetul dispozitivului furnizor 4-TMLF® (1.2x1.6) Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-UFDFN Exposed Pad, 4-TMLF® PSRR 65dB ~ 42dB (1kHz ~ 20kHz)
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume MIC5302-2.6YMT TR
MIC5302-2.6YMT TR-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.6V 150mA 4-TMLF® (1.2x1.6) Curent - Quiescent (Iq) 120µA
Curent - ieșire 150mA Caracteristici de control Enable