MIC5265-1.8YD5
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5265-1.8YD5 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MIC5265-1.8YD5
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC REG LIN 1.8V 150MA TSOT23-5
Foi de date: MIC5265-1.8YD5.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MIC5265-1.8YD5
Număr parc MIC5265-1.8YD5 Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC REG LIN 1.8V 150MA TSOT23-5 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 136061 pcs Fișa cu date MIC5265-1.8YD5.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.5V @ 150mA Tensiune - ieșire (min / fix) 1.8V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 5.5V
Pachetul dispozitivului furnizor TSOT-23-5 Serie -
Caracteristici de protecție Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO) ambalare Bulk
Pachet / Caz SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR 64dB ~ 62dB (1kHz ~ 100Hz)
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Numărul autorităților de reglementare 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 150mA TSOT-23-5
Curent - aprovizionare (Max) 150µA Curent - Quiescent (Iq) 2µA
Curent - ieșire 150mA Caracteristici de control Enable