MIC5253-2.7YC5-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5253-2.7YC5-TR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MIC5253-2.7YC5-TR
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC REG LINEAR 2.7V 100MA SC70-5
Foi de date: MIC5253-2.7YC5-TR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MIC5253-2.7YC5-TR
Număr parc MIC5253-2.7YC5-TR Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC REG LINEAR 2.7V 100MA SC70-5 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 393934 pcs Fișa cu date MIC5253-2.7YC5-TR.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.3V @ 100mA Tensiune - ieșire (min / fix) 2.7V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 5.5V
Pachetul dispozitivului furnizor SC-70-5 Serie Teeny™
Pachet / Caz 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 PSRR 70dB ~ 65dB (1kHz ~ 10kHz)
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume MIC5253-2.7YC5 TR
MIC5253-2.7YC5 TR-ND
MIC5253-2.7YC5TR
MIC5253-2.7YC5TR-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.7V 100mA SC-70-5 Curent - aprovizionare (Max) 150µA
Curent - Quiescent (Iq) 100µA Curent - ieșire 100mA
Caracteristici de control Enable Numărul părții de bază MIC5253
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MIC5253-2.6BC5-TR
MIC5253-2.6BC5-TR
Producători: Micrel / Microchip Technology
Descriere: IC REG LINEAR 2.6V 100MA SC70-5
In stoc: 260668 pcs
Descarca: MIC5253-2.6BC5-TR.pdf
RFQ
MIC5253-2.85BC5
MIC5253-2.85BC5
Descriere: IC REG LINEAR 2.85V 100MA SC70-5