MIC5249-2.6YMM-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5249-2.6YMM-TR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MIC5249-2.6YMM-TR
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC REG LINEAR 2.6V 300MA 8MSOP
Foi de date: MIC5249-2.6YMM-TR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MIC5249-2.6YMM-TR
Număr parc MIC5249-2.6YMM-TR Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC REG LINEAR 2.6V 300MA 8MSOP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 137056 pcs Fișa cu date MIC5249-2.6YMM-TR.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.6V @ 300mA Tensiune - ieșire (min / fix) 2.6V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 6V
Pachetul dispozitivului furnizor 8-MSOP Serie -
Pachet / Caz 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR 65dB (120Hz)
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume MIC5249-2.6YMM TR
MIC5249-2.6YMM TR-ND
MIC5249-2.6YMMTR
MIC5249-2.6YMMTR-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.6V 300mA 8-MSOP Curent - Quiescent (Iq) 200µA
Curent - ieșire 300mA Caracteristici de control Enable, Reset