MIC5239-1.5YM-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5239-1.5YM-TR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MIC5239-1.5YM-TR
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC REG LINEAR 1.5V 500MA 8SOIC
Foi de date: MIC5239-1.5YM-TR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MIC5239-1.5YM-TR
Număr parc MIC5239-1.5YM-TR Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC REG LINEAR 1.5V 500MA 8SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 48770 pcs Fișa cu date MIC5239-1.5YM-TR.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.35V @ 500mA (Typ) Tensiune - ieșire (min / fix) 1.5V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 30V
Pachetul dispozitivului furnizor 8-SOIC Serie -
Pachet / Caz 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR -
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume MIC5239-1.5YM TR
MIC5239-1.5YM TR-ND
MIC5239-1.5YMTR
MIC5239-1.5YMTR-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 500mA 8-SOIC Curent - aprovizionare (Max) 15mA
Curent - Quiescent (Iq) 45µA Curent - ieșire 500mA