MIC5236-2.5BMM-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5236-2.5BMM-TR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MIC5236-2.5BMM-TR
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC REG LINEAR 2.5V 150MA 8MSOP
Foi de date: MIC5236-2.5BMM-TR.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MIC5236-2.5BMM-TR
Număr parc MIC5236-2.5BMM-TR Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC REG LINEAR 2.5V 150MA 8MSOP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 77696 pcs Fișa cu date MIC5236-2.5BMM-TR.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.5V @ 150mA Tensiune - ieșire (min / fix) 2.5V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 30V
Pachetul dispozitivului furnizor 8-MSOP Serie -
Pachet / Caz 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR -
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume MIC5236-2.5BMM TR
MIC5236-2.5BMM TR-ND
MIC5236-2.5BMMTR
MIC5236-2.5BMMTR-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 150mA 8-MSOP Curent - aprovizionare (Max) 5mA
Curent - Quiescent (Iq) 30µA Curent - ieșire 150mA
Caracteristici de control Enable Numărul părții de bază MIC5236-2.5
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MIC5236-1.8BMM
MIC5236-1.8BMM
Producători: Micrel / Microchip Technology
Descriere: IC REG LINEAR 1.8V 150MA 8MSOP
In stoc: 75834 pcs
Descarca: MIC5236-1.8BMM.pdf
RFQ
Descriere: IC REG LINEAR 2.5V 150MA 8MSOP