MIC5235-2.7YM5-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5235-2.7YM5-TR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MIC5235-2.7YM5-TR
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC REG LINEAR 2.7V 150MA SOT23-5
Foi de date: MIC5235-2.7YM5-TR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MIC5235-2.7YM5-TR
Număr parc MIC5235-2.7YM5-TR Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC REG LINEAR 2.7V 150MA SOT23-5 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 118965 pcs Fișa cu date MIC5235-2.7YM5-TR.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.5V @ 150mA Tensiune - ieșire (min / fix) 2.7V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 24V
Pachetul dispozitivului furnizor SOT-23-5 Serie -
Pachet / Caz SC-74A, SOT-753 PSRR -
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume MIC5235-2.7YM5 TR
MIC5235-2.7YM5 TR-ND
MIC5235-2.7YM5TR
MIC5235-2.7YM5TR-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.7V 150mA SOT-23-5 Curent - aprovizionare (Max) 4mA
Curent - Quiescent (Iq) 35µA Curent - ieșire 150mA