MIC5232-3.3YD5-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5232-3.3YD5-TR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MIC5232-3.3YD5-TR
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC REG LINEAR 3.3V 10MA TSOT23-5
Foi de date: MIC5232-3.3YD5-TR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MIC5232-3.3YD5-TR
Număr parc MIC5232-3.3YD5-TR Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC REG LINEAR 3.3V 10MA TSOT23-5 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 272850 pcs Fișa cu date MIC5232-3.3YD5-TR.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.3V @ 10mA Tensiune - ieșire (min / fix) 3.3V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 7V
Pachetul dispozitivului furnizor TSOT-23-5 Serie -
Caracteristici de protecție Reverse Polarity ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR 55dB ~ 35dB (10Hz ~ 1kHz)
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume 576-2774-2
MIC5232-3.3YD5 TR
MIC5232-3.3YD5 TR-ND
MIC5232-3.3YD5TR
MIC5232-3.3YD5TR-ND
MIC523233YD5TR
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 10mA TSOT-23-5 Curent - Quiescent (Iq) 3µA
Curent - ieșire 10mA Caracteristici de control Enable