MIC5219-3.3YML-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5219-3.3YML-TR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MIC5219-3.3YML-TR
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC REG LINEAR 3.3V 500MA 6MLF
Foi de date: MIC5219-3.3YML-TR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MIC5219-3.3YML-TR
Număr parc MIC5219-3.3YML-TR Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC REG LINEAR 3.3V 500MA 6MLF Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 65254 pcs Fișa cu date MIC5219-3.3YML-TR.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.6V @ 500mA Tensiune - ieșire (min / fix) 3.3V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 12V
Pachetul dispozitivului furnizor 6-MLF® (2x2) Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 6-VQFN Exposed Pad, 6-MLF® PSRR 75dB (120Hz)
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume 576-2768-1 Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA 6-MLF® (2x2) Curent - Quiescent (Iq) 8µA
Curent - ieșire 500mA Caracteristici de control Enable