MIC5213-3.3YC5-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5213-3.3YC5-TR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MIC5213-3.3YC5-TR
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC REG LINEAR 3.3V 80MA SC70-5
Foi de date: MIC5213-3.3YC5-TR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MIC5213-3.3YC5-TR
Număr parc MIC5213-3.3YC5-TR Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC REG LINEAR 3.3V 80MA SC70-5 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 258882 pcs Fișa cu date MIC5213-3.3YC5-TR.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.6V @ 80mA Tensiune - ieșire (min / fix) 3.3V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 16V
Pachetul dispozitivului furnizor SC-70-5 Serie Teeny™
Pachet / Caz 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 PSRR -
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume 576-2753-2
MIC5213-3.3YC5 TR
MIC5213-3.3YC5 TR-ND
MIC5213-3.3YC5TR
MIC5213-3.3YC5TR-ND
MIC521333YC5TR
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 80mA SC-70-5 Curent - aprovizionare (Max) 3mA
Curent - Quiescent (Iq) 750µA Curent - ieșire 80mA