MIC5210-3.6BMM-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5210-3.6BMM-TR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MIC5210-3.6BMM-TR
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC REG LINEAR 3.6V/3.6V 8MSOP
Foi de date: MIC5210-3.6BMM-TR.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MIC5210-3.6BMM-TR
Număr parc MIC5210-3.6BMM-TR Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC REG LINEAR 3.6V/3.6V 8MSOP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 112988 pcs Fișa cu date MIC5210-3.6BMM-TR.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.35V @ 150mA, 0.35V @ 150mA Tensiune - ieșire (min / fix) 3.6V, 3.6V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 16V
Pachetul dispozitivului furnizor 8-MSOP Serie -
Pachet / Caz 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR 75dB (100Hz)
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume MIC5210-3.6BMM TR
MIC5210-3.6BMM TR-ND
MIC5210-3.6BMMTR
MIC5210-3.6BMMTR-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Numărul autorităților de reglementare 2 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 2 Output 3.6V 150mA, 150mA 8-MSOP Curent - aprovizionare (Max) 2.5mA
Curent - Quiescent (Iq) 150µA Curent - ieșire 150mA, 150mA