MIC5209-3.6YU-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5209-3.6YU-TR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MIC5209-3.6YU-TR
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC REG LINEAR 3.6V 500MA TO263-5
Foi de date: MIC5209-3.6YU-TR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
750 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MIC5209-3.6YU-TR
Număr parc MIC5209-3.6YU-TR Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC REG LINEAR 3.6V 500MA TO263-5 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 91053 pcs Fișa cu date MIC5209-3.6YU-TR.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.6V @ 500mA Tensiune - ieșire (min / fix) 3.6V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 16V
Pachetul dispozitivului furnizor TO-263-5 Serie -
Pachet / Caz TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR 75dB (120Hz)
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume MIC5209-3.6YU TR
MIC5209-3.6YU TR-ND
MIC5209-3.6YUTR
MIC5209-3.6YUTR-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.6V 500mA TO-263-5 Curent - aprovizionare (Max) 25mA
Curent - Quiescent (Iq) 170µA Curent - ieșire 500mA