MIC5200-5.0YM-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5200-5.0YM-TR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MIC5200-5.0YM-TR
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC REG LINEAR 5V 100MA 8SOIC
Foi de date: MIC5200-5.0YM-TR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MIC5200-5.0YM-TR
Număr parc MIC5200-5.0YM-TR Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC REG LINEAR 5V 100MA 8SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 112313 pcs Fișa cu date MIC5200-5.0YM-TR.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.35V @ 100mA Tensiune - ieșire (min / fix) 5V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 26V
Pachetul dispozitivului furnizor 8-SOIC Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR -
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume MIC5200-5.0YM TR
MIC5200-5.0YM TR-ND
MIC5200-5.0YMTR
MIC5200-5.0YMTR-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 100mA 8-SOIC Curent - aprovizionare (Max) 1.5mA
Curent - Quiescent (Iq) 350µA Curent - ieșire 100mA
Caracteristici de control Enable Numărul părții de bază MIC5200
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MIC5201-3.0BM-TR
MIC5201-3.0BM-TR
Producători: Micrel / Microchip Technology
Descriere: IC REG LINEAR 3V 200MA 8SOIC
In stoc: 98481 pcs
Descarca: MIC5201-3.0BM-TR.pdf
RFQ
MIC5200-5.0BS TR
MIC5200-5.0BS TR
Descriere: IC REG LINEAR 5V 100MA SOT223