MIC49500-1.2WR-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC49500-1.2WR-TR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MIC49500-1.2WR-TR
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC REG LINEAR 1.2V 5A SPAK-7
Foi de date: MIC49500-1.2WR-TR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
750 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MIC49500-1.2WR-TR
Număr parc MIC49500-1.2WR-TR Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC REG LINEAR 1.2V 5A SPAK-7 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 14919 pcs Fișa cu date MIC49500-1.2WR-TR.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.5V @ 5A Tensiune - ieșire (min / fix) 1.2V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 6V
Pachetul dispozitivului furnizor S-PAK-7 Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz SPak-7 (7 leads + Tab) PSRR -
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume MIC49500-1.2WR TR
MIC49500-1.2WR TR-ND
MIC49500-1.2WRTR
MIC49500-1.2WRTR-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 5A S-PAK-7 Curent - aprovizionare (Max) 130mA
Curent - Quiescent (Iq) 90mA Curent - ieșire 5A
Caracteristici de control Enable Numărul părții de bază MIC49500
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MIC49500WU TR
MIC49500WU TR
Producători: Micrel / Microchip Technology
Descriere: IC REG LINEAR POS ADJ 5A TO263-7
In stoc: 14307 pcs
Descarca: MIC49500WU TR.pdf
RFQ
MIC49500WU
MIC49500WU
In stoc: 9640 pcs
Descarca: MIC49500WU.pdf
RFQ
Descriere: IC REG LINEAR 1.2V 5A TO263-7
Descarca: MIC49500-1.2WU TR.pdf
MIC49500-1.2WR
MIC49500-1.2WR
Descriere: IC REG LINEAR 1.2V 5A SPAK-7