MIC49200-1.8WR-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC49200-1.8WR-TR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MIC49200-1.8WR-TR
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC REG LINEAR 1.8V 2A SPAK-5
Foi de date: MIC49200-1.8WR-TR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
750 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MIC49200-1.8WR-TR
Număr parc MIC49200-1.8WR-TR Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC REG LINEAR 1.8V 2A SPAK-5 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 46168 pcs Fișa cu date MIC49200-1.8WR-TR.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.625V @ 2A Tensiune - ieșire (min / fix) 1.8V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 6.5V
Pachetul dispozitivului furnizor S-PAK-5 Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz SPak-5 (5 leads + Tab) PSRR -
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume MIC49200-1.8WR TR
MIC49200-1.8WR TR-ND
MIC49200-1.8WRTR
MIC49200-1.8WRTR-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 2A S-PAK-5 Curent - ieșire 2A
Caracteristici de control Enable Numărul părții de bază MIC49200
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MIC49200-1.8WR
MIC49200-1.8WR
Producători: Micrel / Microchip Technology
Descriere: IC REG LINEAR 1.8V 2A SPAK-5