MIC47100-1.2YML-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC47100-1.2YML-TR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MIC47100-1.2YML-TR
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC REG LINEAR 1.2V 1A 8MLF
Foi de date: MIC47100-1.2YML-TR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MIC47100-1.2YML-TR
Număr parc MIC47100-1.2YML-TR Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC REG LINEAR 1.2V 1A 8MLF Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 59812 pcs Fișa cu date MIC47100-1.2YML-TR.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.25V @ 1A Tensiune - ieșire (min / fix) 1.2V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 3.6V
Pachetul dispozitivului furnizor 8-MLF® (2x2) Serie -
Pachet / Caz 8-VFDFN Exposed Pad, 8-MLF® PSRR 80dB ~ 45dB (1kHz ~ 500kHz)
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume 576-3115-6 Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 1A 8-MLF® (2x2) Curent - Quiescent (Iq) 6µA
Curent - ieșire 1A Caracteristici de control Enable