MIC37301-3.3WR-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC37301-3.3WR-TR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MIC37301-3.3WR-TR
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC REG LINEAR 3.3V 3A SPAK-5
Foi de date: MIC37301-3.3WR-TR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
750 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MIC37301-3.3WR-TR
Număr parc MIC37301-3.3WR-TR Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC REG LINEAR 3.3V 3A SPAK-5 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 58245 pcs Fișa cu date MIC37301-3.3WR-TR.pdf
Dropout de tensiune (Max) - Tensiune - ieșire (min / fix) 3.3V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 6V
Pachetul dispozitivului furnizor S-PAK-5 Serie -
Pachet / Caz SPak-5 (5 leads + Tab) PSRR -
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume MIC37301-3.3WR TR
MIC37301-3.3WR TR-ND
MIC37301-3.3WRTR
MIC37301-3.3WRTR-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 3A S-PAK-5 Curent - ieșire 3A
Caracteristici de control Enable Numărul părții de bază MIC37301-3.3
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MIC37301-3.3WR
MIC37301-3.3WR
Producători: Micrel / Microchip Technology
Descriere: IC REG LINEAR 3.3V 3A SPAK-5