MIC37301-2.5BR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC37301-2.5BR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MIC37301-2.5BR
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC REG LINEAR 2.5V 3A SPAK-5
Foi de date: MIC37301-2.5BR.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
288 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MIC37301-2.5BR
Număr parc MIC37301-2.5BR Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC REG LINEAR 2.5V 3A SPAK-5 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 31820 pcs Fișa cu date MIC37301-2.5BR.pdf
Dropout de tensiune (Max) - Tensiune - ieșire (min / fix) 2.5V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 6V
Pachetul dispozitivului furnizor S-PAK-5 Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity ambalare Tube
Pachet / Caz SPak-5 (5 leads + Tab) PSRR -
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Numărul autorităților de reglementare 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 3A S-PAK-5
Curent - ieșire 3A Caracteristici de control Enable