MIC37150-3.3WR-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC37150-3.3WR-TR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MIC37150-3.3WR-TR
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC REG LINEAR 3.3V 1.5A SPAK-3
Foi de date: MIC37150-3.3WR-TR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
750 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MIC37150-3.3WR-TR
Număr parc MIC37150-3.3WR-TR Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC REG LINEAR 3.3V 1.5A SPAK-3 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 84339 pcs Fișa cu date MIC37150-3.3WR-TR.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.5V @ 1.5A Tensiune - ieșire (min / fix) 3.3V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 6V
Pachetul dispozitivului furnizor S-PAK-3 Serie -
Pachet / Caz Spak-3 (3 Leads + Tab) PSRR -
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume MIC37150-3.3WR TR
MIC37150-3.3WR TR-ND
MIC37150-3.3WRTR
MIC37150-3.3WRTR-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1.5A S-PAK-3 Curent - ieșire 1.5A