MIC37139-1.8YS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC37139-1.8YS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MIC37139-1.8YS
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC REG LINEAR 1.8V 1.5A SOT223
Foi de date: MIC37139-1.8YS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
78 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MIC37139-1.8YS
Număr parc MIC37139-1.8YS Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC REG LINEAR 1.8V 1.5A SOT223 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 40211 pcs Fișa cu date MIC37139-1.8YS.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.5V @ 1.5A Tensiune - ieșire (min / fix) 1.8V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 6V
Pachetul dispozitivului furnizor SOT-223 Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity ambalare Tube
Pachet / Caz TO-261-4, TO-261AA PSRR -
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume 576-2257
MIC37139-1.8YS-ND
MIC3713918YS
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 1.5A SOT-223 Curent - ieșire 1.5A
Caracteristici de control - Numărul părții de bază MIC37139
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MIC37139-1.8BS TR
MIC37139-1.8BS TR
Producători: Micrel / Microchip Technology
Descriere: IC REG LINEAR 1.8V 1.5A SOT223