MIC37100-1.8WS-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC37100-1.8WS-TR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MIC37100-1.8WS-TR
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC REG LINEAR 1.8V 1A SOT223
Foi de date: MIC37100-1.8WS-TR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MIC37100-1.8WS-TR
Număr parc MIC37100-1.8WS-TR Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC REG LINEAR 1.8V 1A SOT223 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 100149 pcs Fișa cu date MIC37100-1.8WS-TR.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.5V @ 1A Tensiune - ieșire (min / fix) 1.8V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 6V
Pachetul dispozitivului furnizor SOT-223 Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz TO-261-4, TO-261AA PSRR -
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume MIC37100-1.8WS TR
MIC37100-1.8WS TR-ND
MIC37100-1.8WSTR
MIC37100-1.8WSTR-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 1A SOT-223 Curent - ieșire 1A