MIC2951-3.3YMM-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC2951-3.3YMM-TR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MIC2951-3.3YMM-TR
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC REG LIN POS ADJ 150MA 8MSOP
Foi de date: MIC2951-3.3YMM-TR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MIC2951-3.3YMM-TR
Număr parc MIC2951-3.3YMM-TR Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC REG LIN POS ADJ 150MA 8MSOP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 93280 pcs Fișa cu date MIC2951-3.3YMM-TR.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.6V @ 150mA Tensiune - ieșire (min / fix) 1.24V (3.3V)
Tensiune - ieșire (Max) 29V Tensiune - Intrare (Max) 30V
Pachetul dispozitivului furnizor 8-MSOP Serie -
Pachet / Caz 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR -
Tipul de ieșire Adjustable (Fixed) Configurarea ieșirii Positive
Alte nume MIC2951-3.3YMM TR
MIC2951-3.3YMM TR-ND
MIC2951-3.3YMMTR
MIC2951-3.3YMMTR-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable 1 Output 3.3V, 1.24 V ~ 29 V 150mA 8-MSOP Curent - aprovizionare (Max) 10mA
Curent - Quiescent (Iq) 300µA Curent - ieșire 150mA