MIC2937A-12WU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MIC2937A-12WU
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC REG LINEAR 12V 750MA TO263-3
Foi de date: MIC2937A-12WU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
300 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MIC2937A-12WU
Număr parc MIC2937A-12WU Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC REG LINEAR 12V 750MA TO263-3 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 50816 pcs Fișa cu date MIC2937A-12WU.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.75V @ 750mA Tensiune - ieșire (min / fix) 12V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 26V
Pachetul dispozitivului furnizor TO-263-3 Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature ambalare Tube
Pachet / Caz TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA PSRR -
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume 576-2234
MIC2937A-12WU-ND
MIC2937A12WU
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 750mA TO-263-3 Curent - aprovizionare (Max) 16mA
Curent - Quiescent (Iq) 300µA Curent - ieșire 750mA
Caracteristici de control - Numărul părții de bază MIC2937A-12
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MIC2937A-3.3WU
MIC2937A-3.3WU
Producători: Micrel / Microchip Technology
Descriere: IC REG LINEAR 3.3V 750MA TO263-3
In stoc: 43362 pcs
Descarca: MIC2937A-3.3WU.pdf
RFQ
MIC2937A-3.3BU
MIC2937A-3.3BU
In stoc: 61109 pcs
Descarca: MIC2937A-3.3BU.pdf
RFQ
MIC2937A-12WU-TR
MIC2937A-12WU-TR
Descriere: IC REG LINEAR 12V 750MA TO263-3