MIC29371-3.3WU-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC29371-3.3WU-TR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MIC29371-3.3WU-TR
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC REG LINEAR 3.3V 750MA TO263-5
Foi de date: MIC29371-3.3WU-TR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
750 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MIC29371-3.3WU-TR
Număr parc MIC29371-3.3WU-TR Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC REG LINEAR 3.3V 750MA TO263-5 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 31365 pcs Fișa cu date MIC29371-3.3WU-TR.pdf
Dropout de tensiune (Max) - Tensiune - ieșire (min / fix) 3.3V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 26V
Pachetul dispozitivului furnizor TO-263-5 Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR -
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume MIC29371-3.3WU TR
MIC29371-3.3WU TR-ND
MIC29371-3.3WUTR
MIC29371-3.3WUTR-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 750mA TO-263-5 Curent - aprovizionare (Max) 16mA
Curent - Quiescent (Iq) 300µA Curent - ieșire 750mA