MIC29201-3.3YM-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC29201-3.3YM-TR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MIC29201-3.3YM-TR
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC REG LINEAR 3.3V 400MA 8SOIC
Foi de date: MIC29201-3.3YM-TR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MIC29201-3.3YM-TR
Număr parc MIC29201-3.3YM-TR Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC REG LINEAR 3.3V 400MA 8SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 39891 pcs Fișa cu date MIC29201-3.3YM-TR.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.75V @ 400mA Tensiune - ieșire (min / fix) 3.3V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 26V
Pachetul dispozitivului furnizor 8-SOIC Serie -
Caracteristici de protecție Load Dump, Over Current, Reverse Polarity ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR -
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume MIC29201-3.3YM TR
MIC29201-3.3YM TR-ND
MIC29201-3.3YMTR
MIC29201-3.3YMTR-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 400mA 8-SOIC Curent - aprovizionare (Max) 12mA
Curent - Quiescent (Iq) 300µA Curent - ieșire 400mA