MIC28510-12V-EV
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC28510-12V-EV Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MIC28510-12V-EV
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului BOARD EVAL FOR MIC28510 12V
Foi de date: MIC28510-12V-EV.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MIC28510-12V-EV
Număr parc MIC28510-12V-EV Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere BOARD EVAL FOR MIC28510 12V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3038 pcs Fișa cu date MIC28510-12V-EV.pdf
Tensiune - ieșire 12V Tensiune - intrare 5 V ~ 75 V
IC / Partea utilizată MIC28510 Conținutul furnizat Board(s)
Serie Hyper Speed Control®, SuperSwitcher II™ Regulator Topologie Buck
Ieșiri și tip 1, Non-Isolated Alte nume 576-4024
MIC28510 12V EV
MIC2851012VEV
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Scop principal DC/DC, Step Down
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecvență - Comutare -
descriere detaliata MIC28510 Hyper Speed Control®, SuperSwitcher II™ DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Curent - ieșire 4A