MIC2202-1.5BMM-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MIC2202-1.5BMM-TR
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC REG BCK 1.5V 0.6A SYNC 10MSOP
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MIC2202-1.5BMM-TR
Număr parc MIC2202-1.5BMM-TR Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC REG BCK 1.5V 0.6A SYNC 10MSOP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 73114 pcs Fișa cu date
Tensiune - ieșire (min / fix) 1.5V Tensiune - ieșire (Max) -
Tensiune - Intrare (Min) 2.3V Tensiune - Intrare (Max) 5.5V
Topologie Buck Redresor sincron Yes
Pachetul dispozitivului furnizor 10-MSOP Serie -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume MIC2202-1.5BMM TR
MIC2202-1.5BMM TR-ND
MIC2202-1.5BMMTR
MIC2202-1.5BMMTR-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TJ)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Surface Mount
Funcţie Step-Down Frecvență - Comutare 2MHz
descriere detaliata Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.5V 1 Output 600mA 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Curent - ieșire 600mA