MIC2033-12BYM6-T5
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC2033-12BYM6-T5 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MIC2033-12BYM6-T5
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC SW DISTRIBUTION SOT23-6L
Foi de date: MIC2033-12BYM6-T5.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MIC2033-12BYM6-T5
Număr parc MIC2033-12BYM6-T5 Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC SW DISTRIBUTION SOT23-6L Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 110520 pcs Fișa cu date MIC2033-12BYM6-T5.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) Not Required Tensiune - Încărcare 2.5 V ~ 5.5 V
Tip de comutare General Purpose Pachetul dispozitivului furnizor SOT-23-6
Serie - Rds pe (tip) 75 mOhm
Raport - intrare: ieșire 1:1 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz SOT-23-6 Tipul de ieșire P-Channel
Configurarea ieșirii High Side Alte nume 576-4258-2
MIC2033-12BYM6 T5
MIC203312BYM6T5
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TJ) Numărul de ieșiri 1
Interfață On/Off Tip de introducere Non-Inverting
Curent - Ieșire (Max) 1.2A Numărul părții de bază MIC2033