MIC2016-1.2YM6-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC2016-1.2YM6-TR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MIC2016-1.2YM6-TR
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC DISTRIBUTION SW 1.2A SOT23-6
Foi de date: MIC2016-1.2YM6-TR.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MIC2016-1.2YM6-TR
Număr parc MIC2016-1.2YM6-TR Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC DISTRIBUTION SW 1.2A SOT23-6 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5161 pcs Fișa cu date MIC2016-1.2YM6-TR.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) Not Required Tensiune - Încărcare 2.5 V ~ 5.5 V
Tip de comutare General Purpose Pachetul dispozitivului furnizor SOT-23-6
Serie - Rds pe (tip) 70 mOhm
Raport - intrare: ieșire 1:1 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz SOT-23-6 Tipul de ieșire P-Channel
Configurarea ieșirii High Side Alte nume 576-2594-2
MIC2016-1.2YM6 TR
MIC2016-1.2YM6 TR-ND
MIC2016-1.2YM6TR
MIC2016-1.2YM6TR-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de ieșiri 1
Interfață On/Off Tip de introducere Non-Inverting
Curent - Ieșire (Max) 1.2A Numărul părții de bază MIC2016
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MIC2016-1.2YM6TX
MIC2016-1.2YM6TX
Producători: Micrel / Microchip Technology
Descriere: IC DISTRIBUTION SW 1.2A SOT23-6
In stoc: 82497 pcs
Descarca: MIC2016-1.2YM6TX.pdf
RFQ
MIC2016-1.2YM6
MIC2016-1.2YM6