MIC2005-0.5YM6-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC2005-0.5YM6-TR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MIC2005-0.5YM6-TR
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC DISTRIBUTION SW 0.5A SOT23-6
Foi de date: MIC2005-0.5YM6-TR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MIC2005-0.5YM6-TR
Număr parc MIC2005-0.5YM6-TR Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC DISTRIBUTION SW 0.5A SOT23-6 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 134705 pcs Fișa cu date MIC2005-0.5YM6-TR.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) Not Required Tensiune - Încărcare 2.5 V ~ 5.5 V
Tip de comutare General Purpose Pachetul dispozitivului furnizor SOT-23-6
Serie - Rds pe (tip) 70 mOhm
Raport - intrare: ieșire 1:1 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz SOT-23-6 Tipul de ieșire P-Channel
Configurarea ieșirii High Side Alte nume 576-2586-2
MIC2005-0.5YM6 TR
MIC2005-0.5YM6 TR-ND
MIC2005-0.5YM6TR
MIC2005-0.5YM6TR-ND
MIC200505YM6TR
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de ieșiri 1
Interfață On/Off Tip de introducere Non-Inverting
Curent - Ieșire (Max) 500mA Numărul părții de bază MIC2005