MCP73828-4.2VUA
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP73828-4.2VUA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MCP73828-4.2VUA
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC CONTROLLR LI-ION 4.2V 8-MSOP
Foi de date: 1.MCP73828-4.2VUA.pdf2.MCP73828-4.2VUA.pdf3.MCP73828-4.2VUA.pdf4.MCP73828-4.2VUA.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MCP73828-4.2VUA
Număr parc MCP73828-4.2VUA Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC CONTROLLR LI-ION 4.2V 8-MSOP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
Tensiune - alimentare (Max) 5.5V Pachetul dispozitivului furnizor 8-MSOP
Serie - Caracteristici programabile -
ambalare Tube Pachet / Caz 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Alte nume MCP738284.2VUA
MCP7382842VUA
Temperatura de Operare -20°C ~ 85°C (TA)
Număr de celule 1 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Interfață -
Protecție la defecțiuni - descriere detaliata Charger IC Lithium Ion 8-MSOP
Curent - Încărcare Constant - Programmable Curent de încărcare - Max -
Tensiunea acumulatorului 4.2V Baterie pentru baterii Lithium Ion
Numărul părții de bază MCP73828
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MCP73828-4.2VUATR
MCP73828-4.2VUATR
Producători: Micrel / Microchip Technology
Descriere: IC CONTROLLR LI-ION 4.2V 8-MSOP