MCP6S22T-I/SN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP6S22T-I/SN Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MCP6S22T-I/SN
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC OPAMP PGA 12MHZ RRO 8SOIC
Foi de date: 1.MCP6S22T-I/SN.pdf2.MCP6S22T-I/SN.pdf3.MCP6S22T-I/SN.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3300 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MCP6S22T-I/SN
Număr parc MCP6S22T-I/SN Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC OPAMP PGA 12MHZ RRO 8SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 101122 pcs Fișa cu date 1.MCP6S22T-I/SN.pdf2.MCP6S22T-I/SN.pdf3.MCP6S22T-I/SN.pdf
Tensiune - alimentare, Single / Dual (±) 2.5 V ~ 5.5 V Tensiune - intrare offset 275µV
Pachetul dispozitivului furnizor 8-SOIC Rata de coborâre 22 V/µs
Serie - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tipul de ieșire Rail-to-Rail
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Numărul de circuite 2
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Curent - Ofertă 1mA Curent - ieșire / canal 30mA
Current - Bias de intrare 1pA Numărul părții de bază MCP6S22
Tipul amplificatorului Programmable Gain -3db Bandwidth 12MHz