MCP4662T-103E/UN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4662T-103E/UN Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MCP4662T-103E/UN
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC POT DGTL 10K DUAL 10-MSOP
Foi de date: MCP4662T-103E/UN.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MCP4662T-103E/UN
Număr parc MCP4662T-103E/UN Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC POT DGTL 10K DUAL 10-MSOP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 67518 pcs Fișa cu date MCP4662T-103E/UN.pdf
Tensiune - Aprovizionare 1.8 V ~ 5.5 V Toleranţă ±20%
Coeficientul de temperatură (tip) 150 ppm/°C țuguia Linear
Pachetul dispozitivului furnizor 10-MSOP Serie -
Rezistență - Ștergător (Ohmi) (tip) 75 Rezistență (Ohms) 10k
ambalare Original-Reel® Pachet / Caz 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Alte nume MCP4662T-103E/UNDKR Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Numărul de robinete 257 Numărul de circuite 2
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Tip de memorie Non-Volatile
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Interfață I²C
Caracteristici Mute, Selectable Address descriere detaliata Digital Potentiometer 10k Ohm 2 Circuit 257 Taps I²C Interface 10-MSOP