MCP4651T-104E/ST
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4651T-104E/ST Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MCP4651T-104E/ST
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC POT DGTL 100K DUAL 14-TSSOP
Foi de date: MCP4651T-104E/ST.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MCP4651T-104E/ST
Număr parc MCP4651T-104E/ST Producător Micrel / Microchip Technology
cantitate valabila 117848 pcs Fișa cu date MCP4651T-104E/ST.pdf
Tensiune - Aprovizionare 1.8 V ~ 5.5 V Toleranţă ±20%
Coeficientul de temperatură (tip) 150 ppm/°C țuguia Linear
Pachetul dispozitivului furnizor 14-TSSOP Serie -
Rezistență - Ștergător (Ohmi) (tip) 75 Rezistență (Ohms) 100k
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Alte nume MCP4651T-104E/ST-ND
MCP4651T-104E/STTR
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Numărul de robinete 257 Numărul de circuite 2
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Tip de memorie Volatile
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Interfață I²C
Caracteristici Mute, Selectable Address descriere detaliata Digital Potentiometer 100k Ohm 2 Circuit 257 Taps I²C Interface 14-TSSOP