MCP4642-502E/UN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4642-502E/UN Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MCP4642-502E/UN
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC DGTL POT 5K 129TAPS 10-MSOP
Foi de date: MCP4642-502E/UN.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MCP4642-502E/UN
Număr parc MCP4642-502E/UN Producător Micrel / Microchip Technology
cantitate valabila 90640 pcs Fișa cu date MCP4642-502E/UN.pdf
Tensiune - Aprovizionare 1.8 V ~ 5.5 V Toleranţă ±20%
Coeficientul de temperatură (tip) 150 ppm/°C țuguia Linear
Pachetul dispozitivului furnizor 10-MSOP Serie -
Rezistență - Ștergător (Ohmi) (tip) 75 Rezistență (Ohms) 5k
ambalare Tube Pachet / Caz 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Numărul de robinete 129
Numărul de circuite 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 2 (1 Year)
Tip de memorie Non-Volatile Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Interfață I²C Caracteristici Selectable Address
descriere detaliata Digital Potentiometer 5k Ohm 2 Circuit 129 Taps I²C Interface 10-MSOP configurație Rheostat