MCP4631-503E/ST
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4631-503E/ST Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MCP4631-503E/ST
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC DGTL POT 50K 129TAPS 14-TSSOP
Foi de date: MCP4631-503E/ST.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
576 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MCP4631-503E/ST
Număr parc MCP4631-503E/ST Producător Micrel / Microchip Technology
cantitate valabila 140788 pcs Fișa cu date MCP4631-503E/ST.pdf
Tensiune - Aprovizionare 1.8 V ~ 5.5 V Toleranţă ±20%
Coeficientul de temperatură (tip) 150 ppm/°C țuguia Linear
Pachetul dispozitivului furnizor 14-TSSOP Serie -
Rezistență - Ștergător (Ohmi) (tip) 75 Rezistență (Ohms) 50k
ambalare Tube Pachet / Caz 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Numărul de robinete 129
Numărul de circuite 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Tip de memorie Volatile Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Interfață I²C Caracteristici Selectable Address
descriere detaliata Digital Potentiometer 50k Ohm 2 Circuit 129 Taps I²C Interface 14-TSSOP configurație Potentiometer