MCP45HV31-104E/ST
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP45HV31-104E/ST Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MCP45HV31-104E/ST
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Foi de date: MCP45HV31-104E/ST.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
384 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MCP45HV31-104E/ST
Număr parc MCP45HV31-104E/ST Producător Micrel / Microchip Technology
cantitate valabila 95638 pcs Fișa cu date MCP45HV31-104E/ST.pdf
Tensiune - Aprovizionare 1.8 V ~ 5.5 V, 10 V ~ 36 V, ±5V ~ 18 V Toleranţă ±20%
Coeficientul de temperatură (tip) 100 ppm/°C țuguia Linear
Pachetul dispozitivului furnizor 14-TSSOP Serie -
Rezistență - Ștergător (Ohmi) (tip) 145 Rezistență (Ohms) 100k
ambalare Tube Pachet / Caz 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Numărul de robinete 128
Numărul de circuite 1 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Tip de memorie Volatile Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Interfață I²C Caracteristici Selectable Address
descriere detaliata Digital Potentiometer 100k Ohm 1 Circuit 128 Taps I²C Interface 14-TSSOP configurație Potentiometer