MCP4542-502E/MS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4542-502E/MS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MCP4542-502E/MS
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC DGTL POT 5K 129TAPS 8-MSOP
Foi de date: MCP4542-502E/MS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MCP4542-502E/MS
Număr parc MCP4542-502E/MS Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC DGTL POT 5K 129TAPS 8-MSOP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 113667 pcs Fișa cu date MCP4542-502E/MS.pdf
Tensiune - Aprovizionare 1.8 V ~ 5.5 V Toleranţă ±20%
Coeficientul de temperatură (tip) 150 ppm/°C țuguia Linear
Pachetul dispozitivului furnizor 8-MSOP Serie -
Rezistență - Ștergător (Ohmi) (tip) 75 Rezistență (Ohms) 5k
ambalare Tube Pachet / Caz 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Alte nume MCP4542502EMS Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Numărul de robinete 129 Numărul de circuite 1
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Tip de memorie Non-Volatile
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Interfață I²C
Caracteristici Selectable Address descriere detaliata Digital Potentiometer 5k Ohm 1 Circuit 129 Taps I²C Interface 8-MSOP