MCP4431T-503E/ST
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4431T-503E/ST Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MCP4431T-503E/ST
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC POT 50K QUAD I2C 7BIT 20TSSOP
Foi de date: 1.MCP4431T-503E/ST.pdf2.MCP4431T-503E/ST.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MCP4431T-503E/ST
Număr parc MCP4431T-503E/ST Producător Micrel / Microchip Technology
cantitate valabila 97096 pcs Fișa cu date 1.MCP4431T-503E/ST.pdf2.MCP4431T-503E/ST.pdf
Tensiune - Aprovizionare 1.8 V ~ 5.5 V Toleranţă ±20%
Coeficientul de temperatură (tip) 150 ppm/°C țuguia Linear
Pachetul dispozitivului furnizor 20-TSSOP Serie -
Rezistență - Ștergător (Ohmi) (tip) 75 Rezistență (Ohms) 50k
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Numărul de robinete 129
Numărul de circuite 4 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Tip de memorie Volatile Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Interfață I²C Caracteristici Selectable Address
descriere detaliata Digital Potentiometer 50k Ohm 4 Circuit 129 Taps I²C Interface 20-TSSOP configurație Potentiometer