MCP4431T-103E/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4431T-103E/ML Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MCP4431T-103E/ML
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC POT 10K QUAD I2C 7BIT 20QFN
Foi de date: 1.MCP4431T-103E/ML.pdf2.MCP4431T-103E/ML.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3300 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MCP4431T-103E/ML
Număr parc MCP4431T-103E/ML Producător Micrel / Microchip Technology
cantitate valabila 100879 pcs Fișa cu date 1.MCP4431T-103E/ML.pdf2.MCP4431T-103E/ML.pdf
Tensiune - Aprovizionare 1.8 V ~ 5.5 V Toleranţă ±20%
Coeficientul de temperatură (tip) 150 ppm/°C țuguia Linear
Pachetul dispozitivului furnizor 20-QFN (4x4) Serie -
Rezistență - Ștergător (Ohmi) (tip) 75 Rezistență (Ohms) 10k
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 20-VFQFN Exposed Pad
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Numărul de robinete 129
Numărul de circuite 4 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Tip de memorie Volatile Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Interfață I²C Caracteristici Selectable Address
descriere detaliata Digital Potentiometer 10k Ohm 4 Circuit 129 Taps I²C Interface 20-QFN (4x4) configurație Potentiometer