MCP4341T-502E/ST
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4341T-502E/ST Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MCP4341T-502E/ST
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC DGTL POT QUAD 5K 20TSSOP
Foi de date: MCP4341T-502E/ST.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MCP4341T-502E/ST
Număr parc MCP4341T-502E/ST Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC DGTL POT QUAD 5K 20TSSOP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 86751 pcs Fișa cu date MCP4341T-502E/ST.pdf
Tensiune - Aprovizionare 1.8 V ~ 5.5 V Toleranţă ±20%
Coeficientul de temperatură (tip) 150 ppm/°C țuguia Linear
Pachetul dispozitivului furnizor 20-TSSOP Serie WiperLock™
Rezistență - Ștergător (Ohmi) (tip) 75 Rezistență (Ohms) 5k
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Numărul de robinete 129
Numărul de circuite 4 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Tip de memorie Non-Volatile Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Interfață SPI Caracteristici -
descriere detaliata Digital Potentiometer 5k Ohm 4 Circuit 129 Taps SPI Interface 20-TSSOP configurație Potentiometer