MCP4262-104E/UN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4262-104E/UN Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MCP4262-104E/UN
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC DGTL POT DL 100K 2CH 10-MSOP
Foi de date: MCP4262-104E/UN.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MCP4262-104E/UN
Număr parc MCP4262-104E/UN Producător Micrel / Microchip Technology
cantitate valabila 84210 pcs Fișa cu date MCP4262-104E/UN.pdf
Tensiune - Aprovizionare 1.8 V ~ 5.5 V Toleranţă ±20%
Coeficientul de temperatură (tip) 150 ppm/°C țuguia Linear
Pachetul dispozitivului furnizor 10-MSOP Serie WiperLock™
Rezistență - Ștergător (Ohmi) (tip) 75 Rezistență (Ohms) 100k
ambalare Tube Pachet / Caz 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Alte nume MCP4262-104-E/UN
MCP4262-104-E/UN-ND
MCP4262104EUN
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Numărul de robinete 257 Numărul de circuite 2
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Tip de memorie Non-Volatile
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Interfață SPI
Caracteristici - descriere detaliata Digital Potentiometer 100k Ohm 2 Circuit 257 Taps SPI Interface 10-MSOP