MCP4261T-502E/SL
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4261T-502E/SL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MCP4261T-502E/SL
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC DGTL POT 5K 2CH 14SOIC
Foi de date: MCP4261T-502E/SL.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2600 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MCP4261T-502E/SL
Număr parc MCP4261T-502E/SL Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC DGTL POT 5K 2CH 14SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 115564 pcs Fișa cu date MCP4261T-502E/SL.pdf
Tensiune - Aprovizionare 1.8 V ~ 5.5 V Toleranţă ±20%
Coeficientul de temperatură (tip) 150 ppm/°C țuguia Linear
Pachetul dispozitivului furnizor 14-SOIC Serie WiperLock™
Rezistență - Ștergător (Ohmi) (tip) 75 Rezistență (Ohms) 5k
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Alte nume MCP4261T-502-E/SL
MCP4261T-502-E/SLTR
MCP4261T-502-E/SLTR-ND
MCP4261T-502E/SLTR
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Numărul de robinete 257 Numărul de circuite 2
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Tip de memorie Non-Volatile
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Interfață SPI
Caracteristici - descriere detaliata Digital Potentiometer 5k Ohm 2 Circuit 257 Taps SPI Interface 14-SOIC