MCP4252T-502E/UN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4252T-502E/UN Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MCP4252T-502E/UN
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC RHEOSTAT 5K 2CH 10-MSOP
Foi de date: MCP4252T-502E/UN.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MCP4252T-502E/UN
Număr parc MCP4252T-502E/UN Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC RHEOSTAT 5K 2CH 10-MSOP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 138231 pcs Fișa cu date MCP4252T-502E/UN.pdf
Tensiune - Aprovizionare 1.8 V ~ 5.5 V Toleranţă ±20%
Coeficientul de temperatură (tip) 150 ppm/°C țuguia Linear
Pachetul dispozitivului furnizor 10-MSOP Serie -
Rezistență - Ștergător (Ohmi) (tip) 75 Rezistență (Ohms) 5k
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Alte nume MCP4252T-502-E/UN
MCP4252T-502-E/UNTR
MCP4252T-502-E/UNTR-ND
MCP4252T-502E/UNTR
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Numărul de robinete 257 Numărul de circuite 2
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Tip de memorie Volatile
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Interfață SPI
Caracteristici - descriere detaliata Digital Potentiometer 5k Ohm 2 Circuit 257 Taps SPI Interface 10-MSOP