MCP4251T-503E/ST
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4251T-503E/ST Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MCP4251T-503E/ST
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC DGTL POT 50K 2CH 14TSSOP
Foi de date: MCP4251T-503E/ST.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MCP4251T-503E/ST
Număr parc MCP4251T-503E/ST Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC DGTL POT 50K 2CH 14TSSOP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 132705 pcs Fișa cu date MCP4251T-503E/ST.pdf
Tensiune - Aprovizionare 1.8 V ~ 5.5 V Toleranţă ±20%
Coeficientul de temperatură (tip) 150 ppm/°C țuguia Linear
Pachetul dispozitivului furnizor 14-TSSOP Serie -
Rezistență - Ștergător (Ohmi) (tip) 75 Rezistență (Ohms) 50k
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Alte nume MCP4251T-503-E/ST
MCP4251T-503-E/STTR
MCP4251T-503-E/STTR-ND
MCP4251T-503E/STTR
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Numărul de robinete 257 Numărul de circuite 2
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Tip de memorie Volatile
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Interfață SPI
Caracteristici - descriere detaliata Digital Potentiometer 50k Ohm 2 Circuit 257 Taps SPI Interface 14-TSSOP