MCP4232-104E/MF
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4232-104E/MF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MCP4232-104E/MF
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC POT DGTL DUAL 100K RHEO 10DFN
Foi de date: MCP4232-104E/MF.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
600 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MCP4232-104E/MF
Număr parc MCP4232-104E/MF Producător Micrel / Microchip Technology
cantitate valabila 134826 pcs Fișa cu date MCP4232-104E/MF.pdf
Tensiune - Aprovizionare 1.8 V ~ 5.5 V Toleranţă ±20%
Coeficientul de temperatură (tip) 150 ppm/°C țuguia Linear
Pachetul dispozitivului furnizor 10-DFN (3x3) Serie -
Rezistență - Ștergător (Ohmi) (tip) 75 Rezistență (Ohms) 100k
ambalare Tube Pachet / Caz 10-VFDFN Exposed Pad
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Numărul de robinete 129
Numărul de circuite 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Tip de memorie Volatile Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Interfață SPI Caracteristici -
descriere detaliata Digital Potentiometer 100k Ohm 2 Circuit 129 Taps SPI Interface 10-DFN (3x3) configurație Rheostat