MCP4152T-104E/SN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4152T-104E/SN Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MCP4152T-104E/SN
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC POT DGTL SNGL 100K RHEO 8SOIC
Foi de date: MCP4152T-104E/SN.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3300 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MCP4152T-104E/SN
Număr parc MCP4152T-104E/SN Producător Micrel / Microchip Technology
cantitate valabila 126131 pcs Fișa cu date MCP4152T-104E/SN.pdf
Tensiune - Aprovizionare 1.8 V ~ 5.5 V Toleranţă ±20%
Coeficientul de temperatură (tip) 150 ppm/°C țuguia Linear
Pachetul dispozitivului furnizor 8-SOIC Serie -
Rezistență - Ștergător (Ohmi) (tip) 75 Rezistență (Ohms) 100k
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Numărul de robinete 257
Numărul de circuite 1 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Tip de memorie Volatile Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Interfață SPI Caracteristici -
descriere detaliata Digital Potentiometer 100k Ohm 1 Circuit 257 Taps SPI Interface 8-SOIC configurație Rheostat