MCP4151T-103E/MS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4151T-103E/MS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MCP4151T-103E/MS
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC POT DGTL SNGL 10K SPI 8MSOP
Foi de date: MCP4151T-103E/MS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MCP4151T-103E/MS
Număr parc MCP4151T-103E/MS Producător Micrel / Microchip Technology
cantitate valabila 148652 pcs Fișa cu date MCP4151T-103E/MS.pdf
Tensiune - Aprovizionare 1.8 V ~ 5.5 V Toleranţă ±20%
Coeficientul de temperatură (tip) 150 ppm/°C țuguia Linear
Pachetul dispozitivului furnizor 8-MSOP Serie -
Rezistență - Ștergător (Ohmi) (tip) 75 Rezistență (Ohms) 10k
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Alte nume MCP4151T-103E/MS-ND
MCP4151T-103E/MSTR
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Numărul de robinete 257 Numărul de circuite 1
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Tip de memorie Volatile
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Interfață SPI
Caracteristici - descriere detaliata Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 257 Taps SPI Interface 8-MSOP